Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17612
Stary 19.08.2015, 12:39
No tak, Fryc... szkoda, bo teraz w Termalice jest jedną z jaśniejszych postaci. Ale to wyjątek potwierdzający regułę - nie ma skautów, a wzięli jakiegoś młodego podobno z talentem - a że w ogóle nie pasował do zespołu, kto by się przejmował...
Odpowiedz cytując