Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32739
Stary 19.08.2015, 12:18
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
1. A na te wyjazdy to nie jeździłeś przypadkiem w roli służbowej? Od kiedy to selekcja na wyjazdy jest pod kątem jakiegoś poziomu twórczości?
2. To ją przedstaw, tego zapomniałeś profesorze-policjancie.
3. To znaczy kto? Ten, który podpisywał traktat lizboński? A nie, sorry..
4. Ciekawe skąd tyle wiesz o tym jak się zachowują konfidenci Kolejna naleciałość z pracy.
1. Twórczości nie. Ale wieku jak najbardziej. Osoby w wieku w którym na kupę mówią papu nie jeżdżą.
2. "Umówmy się możesz się ponownie zgłosić gdy licznik wyjazdów dobije Ci do setki". Powtarzam się.
3. Ot i jezuityzmy nieszczęśnika przesiąkniętego moskiewską propagandą.
4. Nie trzeba zajmować się tym zawodowo. Wystarczy poobserwować takich jak Ty.