wislak68 napisał(a):

1. Kartoteka? Wystarczy zapoznać się z poziomem Twojej "twórczości" żeby zauważyć że abyś zrobił setkę wyjazdów, powinieneś zacząć wtedy gdy na kupę mówiłeś papu. Mało prawdopodobne.
2. No to rozważaj.
3. Fajnie wiedzieć że nie jesteś z "obozu niepodległościowego". Pewnie, tak jak Twój polityczny idol, od niepodległości wolisz Moskala.
4. Rozumiem że, jak każdemu początkującemu konfidentowi, bliski jest Ci model z wizytowaniem komend ale nie ten adres.
|
1. A na te wyjazdy to nie jeździłeś przypadkiem w roli służbowej?

Od kiedy to selekcja na wyjazdy jest pod kątem jakiegoś poziomu twórczości?
2. To ją przedstaw, tego zapomniałeś profesorze-policjancie.
3. To znaczy kto?

Ten, który podpisywał traktat lizboński? A nie, sorry..
4. Ciekawe skąd tyle wiesz o tym jak się zachowują konfidenci

Kolejna naleciałość z pracy.