PiVoSH92 napisał(a):

|
O Góralskim od 2 lat mówił Andrzej Iwan, że nie wie, dlaczego wciąż kiśnie w I lidze. W ogóle oglądając transfery z niższych lig odnoszę wrażenie, że nie mamy tam żadnych skautów - ostatnio stamtąd przyszedł tylko Popović, który był obserwowany już wcześniej, zanim trafił do Polski...
|
Jeszcze był Fryc ale jak to się skonczyło to chyba wszyscy wiemy