Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17610
Stary 19.08.2015, 12:02
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
O Góralskim od 2 lat mówił Andrzej Iwan, że nie wie, dlaczego wciąż kiśnie w I lidze. W ogóle oglądając transfery z niższych lig odnoszę wrażenie, że nie mamy tam żadnych skautów - ostatnio stamtąd przyszedł tylko Popović, który był obserwowany już wcześniej, zanim trafił do Polski...
Jeszcze był Fryc ale jak to się skonczyło to chyba wszyscy wiemy
Odpowiedz cytując