Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32737
Stary 19.08.2015, 12:01
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
1. Sprawdziłeś sobie policjancie-profesorze w kartotece na ilu wyjazdach byłem?
2. Poza tym czy ja Twoją propozycję uznaję za niegodną rozważenia?
3. A kto się ze mnie śmieje oprócz waszego obozu niepodległościowego, panie posterunkowy?
4. "możesz się ponownie zgłosić" - kolejna naleciałość z pracy widzę. A na którą komendę się mam zgłosić na to przesłuchanie?
1. Kartoteka? Wystarczy zapoznać się z poziomem Twojej "twórczości" żeby zauważyć że abyś zrobił setkę wyjazdów, powinieneś zacząć wtedy gdy na kupę mówiłeś papu. Mało prawdopodobne.
2. No to rozważaj.
3. Fajnie wiedzieć że nie jesteś z "obozu niepodległościowego". Pewnie, tak jak Twój polityczny idol, od niepodległości wolisz Moskala.
4. Rozumiem że, jak każdemu początkującemu konfidentowi, bliski jest Ci model z wizytowaniem komend ale nie ten adres.