Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32736
Stary 19.08.2015, 11:48
IncognitoTSW "A kto się ze mnie śmieje oprócz waszego obozu niepodległościowego"

ja się z Ciebie nie śmieję chociaż trzeba przyznać poległeś na odcinku "zusu" , niepotrzebnie bierzesz to osobiście , jest to zauważalne od 2 dni , wyluzuj