IncognitoTSW napisał(a):

|
Zapewne przez te 10 lat się coś zmieniło w tej sprawie, nie podejmuję się komentarza z powodu braku elementarnej wiedzy (operacyjnej?) i przygotowania merytorycznego, jakiego nie brakuje panu oficerowi, który nie szanuje naszego klubu.
|
Niewinne pachole nadal liże rany po swoich wygłupach w temacie ubezpieczeń społecznych. Cierp dzieciaczku cierp. Podobno to uszlachetnia....