Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32732
Stary 19.08.2015, 10:17
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Zapewne przez te 10 lat się coś zmieniło w tej sprawie, nie podejmuję się komentarza z powodu braku elementarnej wiedzy (operacyjnej?) i przygotowania merytorycznego, jakiego nie brakuje panu oficerowi, który nie szanuje naszego klubu.
Niewinne pachole nadal liże rany po swoich wygłupach w temacie ubezpieczeń społecznych. Cierp dzieciaczku cierp. Podobno to uszlachetnia....