Jaroo1 napisał(a):

po pierwsze pisałem to w prześmiewczym tonie , po drugie jesteśmy od szwaba nie mniej uzależnieni niż Grecja a g...o z tego mamy, napisz o zarobkach czy emeryturach greckich i porównaj z bananową republiką znad Wisły, a w Grecji ? jeszcze chwila i pogonią Ciprasa , mądry i przewidujący naród walczący o swoje