Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32731
Stary 19.08.2015, 10:17
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Z dedykacją dla kerima, który by chciał aby Polska stała się drugą Grecją:
http://www.kufel.pl/pelnykufel/1231/...eckiej-spolki/
po pierwsze pisałem to w prześmiewczym tonie , po drugie jesteśmy od szwaba nie mniej uzależnieni niż Grecja a g...o z tego mamy, napisz o zarobkach czy emeryturach greckich i porównaj z bananową republiką znad Wisły, a w Grecji ? jeszcze chwila i pogonią Ciprasa , mądry i przewidujący naród walczący o swoje