Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17608
Stary 19.08.2015, 09:22
O Góralskim od 2 lat mówił Andrzej Iwan, że nie wie, dlaczego wciąż kiśnie w I lidze. W ogóle oglądając transfery z niższych lig odnoszę wrażenie, że nie mamy tam żadnych skautów - ostatnio stamtąd przyszedł tylko Popović, który był obserwowany już wcześniej, zanim trafił do Polski...
Odpowiedz cytując