Marcin_fan napisał(a):

Szacunek że nauczył się polskiego. Widać że jeżeli nie wszystko to prawie wszystko rozumie. Brawo
Ps. " Przeniesione" z tematu o byłych piłkarzach
|
mi bardziej zaimponował zdaniem - że z chęcią zostałby tu 7-8 lat i stał sie legendą jak Głowacki
ogromny szacun!