Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1011
Stary 19.08.2015, 00:26
Powiem tak. Ja znowu nie widze podstaw zeby powatpiewac w to ze bedzie lepiej z Piastem, Nieciecza czy Leczna, gdyz tak jak wczesniej napisalem, z druzynami pokroju powyzszych zagralismy za kadencji Moskala cale dwa mecze:
- Podbeskidzie wyjazd 2:2
- Korona dom 2:0
Na sile mozna jeszcze wliczyc w to 3 mecze z Gornikiem u siebie; bilans 1-2-0.
Reszta spotkan to jakby nie bylo sam top naszej smiesznej ligi plus 2 derbowe mecze z parchatymi; bilans 1-1-0. Podsumowujac: z druzynami z "nizszej" polki naszej ligi za Moskala mamy bilans 2-3-0 plus powyzszy derbowy. Z tego powodu bede powtarzal jak mantre by dac Kaziowi rozegrac cala runde a najlepiej i caly sezon. Pozniej bedzie czas na ewentualne rozliczenia choc z tymi kopaczami, ktorych posiada to cudow nie nalezy sie spodziewac. Pierwsza osemka po trzydziestu kolejkach wydaje sie byc musem, na puchary nie ma co raczej liczyc. 5-8 miejsce - na to nas stac na ta chwile.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 19.08.2015 o godz. 00:30.