|
Niech Rada Nadzorcza i Cupial skoro przypomnieli sobie ze istnieje cos takiego jak Wisla Krakow,bo do tej pory nie wykazywali zadnego zaintereswoania klubem i wzmocneinia 1 zespolu ,kupi panu Moskalowi NAPASTNIKA i OFENSYWNEGOP POMOCNIKA ,a potem woła go do siebie zeby go zwalniac.Obudziiły sie śpiące królewny ,ktore jak potrzeba to nic nie pomogą ,napastnik to jest na wczoraj potrzebny ,ale jak na dywanik to juz po 1 remisie i zwyciestwie na Amiką wzywaja.
|