|
Nam brakuje teraz dobrego defensywnego pomocnika, bo prócz Urygi nie mamy nikogo by zabezpieczył nam solidnie tyły. 2 tygodnie temu był wolny Kaźmierczak - może go by spróbować ściągnąć do Wisły?
A i jeszcze jedno - może warto zastanowić się nad sprowadzeniem Picha ze Śląska?
Pozdrawiam serdecznie.
Powód: dopisanie fragmentu tekstu
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 18.08.2015 o godz. 22:22.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|