Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17604
Stary 18.08.2015, 22:20
Nam brakuje teraz dobrego defensywnego pomocnika, bo prócz Urygi nie mamy nikogo by zabezpieczył nam solidnie tyły. 2 tygodnie temu był wolny Kaźmierczak - może go by spróbować ściągnąć do Wisły?

A i jeszcze jedno - może warto zastanowić się nad sprowadzeniem Picha ze Śląska?

Pozdrawiam serdecznie.
Powód: dopisanie fragmentu tekstu
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 18.08.2015 o godz. 22:22.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując