d napisał(a):

|
No, 4-12-4. Wynik fantastyczny - a teraz zasady zabawy: za pierwszą kolumnę - 3 punkty. Za drugą - 1. Za trzecią - 0.
|
Nie fantastyczny tylko sredni jak pisalem. Fantastyczny to by byl 15-5-0. Kiepski 3-5-12. Beznadziejny 0-0-20. Chyba, ze dla Ciebie sredni to bylby 10-5-5, z tym ze przez ostatnie 20 spotkan z wszystkich druzyn ekstraklasy lepszy bilans od tego 10-5-5 mialy uwaga - az dwie druzyny. PS w tym jedna z tych druzyn klepala ogorkow w grupie spadkowej. Ogolnie branie pod uwage wynikow z tamtego sezonu jak dla mnie nie ma sensu. Niech Moskal sobie najpier zagra cala runde, po wlasnych przygotowaniach.