Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1001
Stary 18.08.2015, 22:09
regan napisał(a):Wyświetl post
A Ile Brożek dostał piłek, żeby go obwiniać za brak bramek? W ostatnich meczach sam wychodził do rozgrywania a sytuację miał 1... z Górnikiem...

Moskal Kazimierz... nie rusz...
Do Moskala nic nie mam, ma dobre podejście do chłopaków (np: Guerrier ), tylko że tracą bramki pod koniec mecz, ale dał bym mu jeszcze czas na popracowaniem tego i zgraniem ekipy.

A Moskal nie straci tej posady tak szybko, bo Robert Warzycha ma gorszą sytuację i jak on straci posadę dopiero martwił bym się o Moskala

Wolałem Smudę, tylko że on trzymał się swojej jedenastki, i mecze różnie mu wychodziły ( tylko że on wygrywał i przegrywał, a Moskal leci na remisach)