regan napisał(a):

A Ile Brożek dostał piłek, żeby go obwiniać za brak bramek? W ostatnich meczach sam wychodził do rozgrywania a sytuację miał 1... z Górnikiem...
Moskal Kazimierz... nie rusz...
|
Do Moskala nic nie mam, ma dobre podejście do chłopaków (np: Guerrier ), tylko że tracą bramki pod koniec mecz, ale dał bym mu jeszcze czas na popracowaniem tego i zgraniem ekipy.
A Moskal nie straci tej posady tak szybko, bo Robert Warzycha ma gorszą sytuację i jak on straci posadę dopiero martwił bym się o Moskala
Wolałem Smudę, tylko że on trzymał się swojej jedenastki, i mecze różnie mu wychodziły ( tylko że on wygrywał i przegrywał, a Moskal leci na remisach)