Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2015, 22:08
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
4 porażki w 20 spotkaniach? Na pewno nie jest to kiepski wynik. Sredni juz predzej. Tak jak srednim trenerem jest Moskal, nasi kopacze sa sredni to i wyniki srednie. Tak samo jak w Ruchu, Piastach i Koronach. Jestesmy ligowym sredniakiem, miejsca w tabeli 5-10 to nasz poziom. Kiepskie wyniki to ma obecnie Gornik, Podbeskidzie czy tam Amica.
No, 4-12-4. Wynik fantastyczny - a teraz zasady zabawy: za pierwszą kolumnę - 3 punkty. Za drugą - 1. Za trzecią - 0.

Kiedyś ktoś mądry opracował zasadę spalonego i tak samo ktoś mądry z ćwierć wieku temu zmienił punktację za wygraną z 2 do 3 punktów, żeby uatrakcyjnić grę i zlikwidować coś takiego, co prezentują drużyny takie, jak nasza - nie przegrywa, ale jest *owa.
Ostatnio edytowane przez d : 18.08.2015 o godz. 22:16.