|
Kolega dobrze mówi, moim zdaniem powinniście obwiniać Brożka (który nie trafił od 14 godzin), a Moskalowi dać jeszcze szanse na 2 meczę, i pieniądze na nowego trenera wydać na nowego napastnika, szczególnie że Wisła utrzymuje już dwóch (Smudę i Moskala) i trzeciego nam nie trzeba.
A zwolennikiem Moskala nie jestem ale jak by Brożek trafiał to więcej meczy by wygrali
Ostatnio edytowane przez Patrvk : 18.08.2015 o godz. 20:55.
|