Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2015, 20:45
Kolega dobrze mówi, moim zdaniem powinniście obwiniać Brożka (który nie trafił od 14 godzin), a Moskalowi dać jeszcze szanse na 2 meczę, i pieniądze na nowego trenera wydać na nowego napastnika, szczególnie że Wisła utrzymuje już dwóch (Smudę i Moskala) i trzeciego nam nie trzeba.

A zwolennikiem Moskala nie jestem ale jak by Brożek trafiał to więcej meczy by wygrali
Ostatnio edytowane przez Patrvk : 18.08.2015 o godz. 20:55.