Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#990
Stary 18.08.2015, 20:26
Dawać tu nowego napastnika jak jakimś cudem mamy wolne środki. Albo płaćcice piłkarzom tak jak jest napisane w umowach.
A jak nie ma kasy to siedzieć na du.pie i próbować ją znaleźć, a nie zadłużać się jeszcze bardziej.
Dosyć już chorych wizji BC i Jego przydupasów na koszt Wisły.
Ostatnio edytowane przez arti : 18.08.2015 o godz. 20:52.