Kocur napisał(a):

To jak hejterzy będzie?
Nowy trener da dupy to wytłumaczymy to bo:
- przejął w połowie sezonu
- Kazek (Smuda) spieprzył przygotowania
- mamy cienkich piłkarzy
- padał deszcz
- wiał wiatr
kurva mać !!!
łapy precz od Moskala.
|
Brzmi zupełnie jak tłumaczenie dla kiepskich wyników Moskala
