Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#988
Stary 18.08.2015, 19:44
Kocur napisał(a):Wyświetl post
To jak hejterzy będzie?

Nowy trener da dupy to wytłumaczymy to bo:

- przejął w połowie sezonu
- Kazek (Smuda) spieprzył przygotowania
- mamy cienkich piłkarzy
- padał deszcz
- wiał wiatr


kurva mać !!!

łapy precz od Moskala.
Brzmi zupełnie jak tłumaczenie dla kiepskich wyników Moskala