Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17600
Stary 18.08.2015, 18:54
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze pytanie to czy taki chociażby Marszalik albo Kuczak byliby gorsi od Maka... tylko trzeba by zaryzykować.
To prawda - ale nie można wpuszczać młodych do gry "na kredyt", a wtedy, gdy zasłużą.

Błaszczykowski był dobry, to grał już po paru tygodniach.
Linetty dobry, to gra. Kownacki, Bielik... u nas Stolarski, Zając nawet.


Nie wierzę, że nasze sztaby, akademie są ślepe i nie widzą, że ktoś się nadaje do Ekstraklasy. Jakby się nadawali, to Moskal by ich z braku laku na pewno wziął, jak Marszalika nawet.

Ważniejsze, żeby takie chłopy szły na wypożyczenie i tam się ogrywali.
Odpowiedz cytując