Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#981
Stary 18.08.2015, 17:27
Co jak co, ale teraz grę o wiele przyjemniej się ogląda - niestety wyniki już nie takie rewelacyjne, ale czy winą trenera jest tracenie frajersko bramek, niestrzelenie karnego, jak i marnowanie wielu okazji do strzelania ? Brakuje głównie koncentracji u piłkarzy i stabilizacji w klubie.