|
Co jak co, ale teraz grę o wiele przyjemniej się ogląda - niestety wyniki już nie takie rewelacyjne, ale czy winą trenera jest tracenie frajersko bramek, niestrzelenie karnego, jak i marnowanie wielu okazji do strzelania ? Brakuje głównie koncentracji u piłkarzy i stabilizacji w klubie.
|