Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32726
Stary 18.08.2015, 17:23
Wycieranie sobie mordy określeniem "obóz niepodległościowy" jest żałosne.

Cytat:
Populizm, demagogia i hasełka. Z realną polityką, to nic wspólnego nie miało, nie ma i nigdy nie będzie mieć.
Jeśli jako polityke rozumie się socjalizm i reszte durnot o których w powyższym poście pisze Jaroo to racja, to nie jest polityka.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!