Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#980
Stary 18.08.2015, 17:23
W końcówce ub sezonu klub nie płacił! I grali jak grali. Jeżeli teraz też nie płaci, to wyniki są ponad stan. Zliża się koniec września i terminy płatności. Wtedy zobaczymy.

Zwykle jest tak, że gada się o świetnym trenerze, który ma zastąpić aktualnie zwalnianego, żeby kibicom i prasie umilić wypieprzenie aktualnego trenera, a potem przychodzi Okuka, Probierz, stary Kasperczak.

Nie wierzę, że Wisłę stać na dużo lepszego trenera (trzeciego już). A jak ma Cupiał trochę wolnej kasy, to poprosimy napastnika i skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.

A jeśli to tylko dziennikarska kaczuszka?
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..