Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32723
Stary 18.08.2015, 16:26
Cytat:
A jakie są realne pomysły na bankrutujący ZUS?
Dotowanie ZUSu, zapamiętaj i więcej głupio nie pytaj.
ZUS, socjal, wyższe podatki, biurokracja, brak kary śmierci, poszanowanie praw "człowieka" czyli mordercy, pedofila itd, bycie w UE, wprowadzenie Euro, życie na kredyt, uchwalanie budżetu z deficytem, rosnący dług publiczny to jest realna polityka. A, i najważniejsze, podniesienie VATu o 1% lub obniżenie VATu o 1%, podniesienie wieku emerytalnego o 2/7 lat lub powrót do poprzedniej formy, sześciolatki do szkół albo jednak nie, siedmiolatki, robienie loda Rosji lub Amerykanom, Niemcom i Izraelowi, podniesienie kwoty wolnej od podatku o 20 zł, danie 500 zł na dziecko lub 3 mln mieszkań, albo nie, dajmy 500 zł każdemu na kondomy, albo darmowy internet dla wszystkich. To są narzędzia z ustawy znoszącej ubóstwo i wszelakie problemy w Polsce.

I o tym właśnie pisałem, ludzie mają w chuju tę waszą politykę, bo ludzie chcą zmian, chcą w Polsce być Panami. I nawet jak ktoś się polityką nie interesuje to ma podobne zdanie jak ja. Rozmawiam z ludźmi i każdy mniej więcej mówi to samo, chce tego samego. Chce tu żyć godnie, zarobić, mieć możliwości finansowe do założenia rodziny, chce żeby mu się Państwo nie wpierdalało w życie i żeby idąc do urzędu nie był traktowany jak śmieć itp.
Tylko w tym kraju - w sumie jak i wszędzie - brakuje organizacji. Po prostu mamy taki system, że ludźmi łatwo sterować, łatwo ich skłócać. Ludzie w swej masie stoją na straconej pozycji przeciwko tej szajce oszustów politycznych i innych.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.