Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 18.08.2015, 16:05
Oświadczenie oświadczeniem, ale tak naprawdę kluczowe będą dwa najbliższe mecze. Jak przejebiemy z Paprykami i stracimy punkty ze Śląskiem to raczej nic Kazika nie ocali. Taka sama patologia jest u nas niestety od lat i nie zanosi się na zmianę.

Ciekawe swoją drogą, czy bardziej Kazika dziś broni Gaszyński, czy obowiązujący kontrakt Franza.
GENERALNIE TO WIADOMO CO