|
Oświadczenie oświadczeniem, ale tak naprawdę kluczowe będą dwa najbliższe mecze. Jak przejebiemy z Paprykami i stracimy punkty ze Śląskiem to raczej nic Kazika nie ocali. Taka sama patologia jest u nas niestety od lat i nie zanosi się na zmianę.
Ciekawe swoją drogą, czy bardziej Kazika dziś broni Gaszyński, czy obowiązujący kontrakt Franza.
|