Za szanownym Grzegorzem Braunem :
Tak w ramach ciekawostki jedynie, nie jest to próba ataku na
AYALA napisał(a):

.
Zapewne przez te 10 lat się coś zmieniło w tej sprawie, nie podejmuję się komentarza z powodu braku elementarnej wiedzy (operacyjnej?) i przygotowania merytorycznego, jakiego nie brakuje panu oficerowi, który nie szanuje naszego klubu.