|
Nic z tego nie będzie - mam na myśli przedłużanie sprawy z Kazkiem.
On po prostu ,jest słabym trenerem.
Ale oczywiście ,każdy ma własne zdanie na ten temat.
Pewnie , że brakuje napastnika ,bo forma Brożka jest słabiutka ,ale nie przesadzajmy reszta zawodników to nie są jakieś ostatnie łamagi w ekstraklasie.
Pewnie nie jeden trener z naszej ligi chętnie by skorzystał z ich gry w swoich drużynach.
A Kazek -dobry chłop ,ale słaby trener.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|