Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#963
Stary 18.08.2015, 13:51
Jeśli ktoś tu serio myśli o nowym trenerze, to w pięknym bagnie jesteśmy. Chyba że Podbeskidzie przygarnie Smudę.

Mogą ściągać mnichów buddyjskich, mędrców ze wschodu i zachodu, syberyjskich szamanów i kogo tam jeszcze chcą. Jednak na rozgrzane głowy najlepszy jest chłodny okład. Drużyna ma potencjał, ale dla jego wydobycia lepsze byłoby dodanie dwóch nowych zawodników, a nie kolejna zmiana na stołku.

Ja tam wierzę, że to była jedynie dosć ostra forma mobilizacji przed kolejnymi spotkaniami.

Edit
Osobiście polecam zasilić tworzący się z przodu klub emeryta tym zawodnikiem: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mikael_Forssell

(ktoś z klubu na pewno to czyta )
Ostatnio edytowane przez speedfashion : 18.08.2015 o godz. 14:03.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie