budyń napisał(a):
|
Z Belchatowem i Legia gra sie tak samo żle
|
zajebiscie
Rob_Zombie napisał(a):

|
Nie no, jeśli się dobrze orientuje (a raczej tak jest) to terminarz jest znany na długo przed startem nowego sezonu, i jest on rozpisany na 'miejsca' zajęte w lidze. Znaczy jakby jakikolwiek inny klub skończył na szóstym miejscu to miał by nasz terminarz.
|
A ja szukałem tutaj spisku z pewnego miasta. Cóż nie można było tego wykluczyć skoro w tym sezonie pewna drużyna z pewnego miasta jeśli przegra walke o mistrza to zostanie bankrutem
