Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#958
Stary 18.08.2015, 13:32
budyń napisał(a):
Z Belchatowem i Legia gra sie tak samo żle
zajebiscie

Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Nie no, jeśli się dobrze orientuje (a raczej tak jest) to terminarz jest znany na długo przed startem nowego sezonu, i jest on rozpisany na 'miejsca' zajęte w lidze. Znaczy jakby jakikolwiek inny klub skończył na szóstym miejscu to miał by nasz terminarz.
A ja szukałem tutaj spisku z pewnego miasta. Cóż nie można było tego wykluczyć skoro w tym sezonie pewna drużyna z pewnego miasta jeśli przegra walke o mistrza to zostanie bankrutem
Ostatnio edytowane przez Mixu : 18.08.2015 o godz. 13:34.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH