Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2015, 13:24
Mam nadzieję że to wezwanie na dywanik to była tylko forma "motywacji" dla trenera jak i piłkarzy. Jeśli nie to apeluję o wypie*dolenie rady nadzorczej. Bo czemu nie? Kto tam w ogóle zasiada? Odpowiedzialność rozchodzi się po nich jak po k*rwach w polskim parlamencie.

Zawsze jestem za dawaniu czasu trenerowi. Musi mieć czas by wprowadzić swoją wizję, musi mieć również zaufanie u góry by piłkarzyki wiedziały że nie mogą odwalać maniany, bo jak wiemy zawsze obrywa trener( Słynne słowa Cupiała o tym że wiedział że Petrescu jest już zwolniony bo piłkarzyki się zbuntowali !!!!!)
A po przepracowanym sezonie oceniać na chłodno dokąd drużyna zmierze. SEZONIE. NIE RUNDZIE.

Dobrze że Gaszyński to jest człowiek z wizją i głową na karku. Szacunek dla tego Pana.

PS Jakby ten serbski trener nie wypalił i Wisła zajmowała dajmy na to na koniec rundy miejsce w dolnym rejonie tabeli to też by poszedł do zwolnienia? I co dalej? Czterech KU*WA trenerów byśmy utrzymywali?! Proponuję zmienić nazwą na Wisła Kraków - Cyrk S.A.

PS2 Czy zauważyliście że Wisła zaczęła ten sezon od meczów w grupie mistrzowskiej + jedno z najgorszych spotkań w sezonie czyli na Cracovii? Czyli biorąc pod uwagę mecze Kazka to ON CAŁY CZAS gra w grupie mistrzowskiej?! Kto układał ten terminarz? czy to przypadek że Wisła tak zaczyna? Czy znając metody rządzenia na Wiśle ktoś to tak poukładał że może być w Krakowie gorąco po trudnym starcie sezonu i że dojdzie w klubie ZNÓW do trzęsienia ziemi?

PS3 Przecież gdyby nie minusowy punkt mielibyśmy tyle samo punktów co 7 drużyna mimo najtrudniejszego startu w lidze, grając jedną z najlepszych piłek w eklapie.

Panie Bogusławie, Rada Nadzorczo. Czas odstawić drogie alkohole
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH