Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
Od: 07.2015
Offline
#
951
18.08.2015, 13:12
Gdyby nie punkt ujemny na początku rozgrywek to Wisła byłaby teraz na 7ym miejscu i raczej byłoby spokojnie wciąż. Jeżeli nie ma nowego napastnika i skrzydłowego to nie wymagajmy od trenera cudów.
Kemot22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kemot22
Znajdź inne posty napisane przez Kemot22