Wyświetl pojedynczy post
Kemot22
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#951
Stary 18.08.2015, 13:12
Gdyby nie punkt ujemny na początku rozgrywek to Wisła byłaby teraz na 7ym miejscu i raczej byłoby spokojnie wciąż. Jeżeli nie ma nowego napastnika i skrzydłowego to nie wymagajmy od trenera cudów.