Hypocrite napisał(a):

|
Mimo że dość mam remisów dałbym Kaziowi jeszcze kilka spotkań, cudów w tym sezonie nie ugramy bo nie mamy kim, spaść też nie spadniemy zmiana trenera teraz - zupełnie bez sensu.
|
Wszystko zależy od wyników z dolną połówką tabeli.