silver03 napisał(a):

|
Gdyby nie ten skończony tuman to sytuacja Moskala byłby jeszcze gorsza. Moim zdaniem Moskal powinien dostać jeszcze czas na najbliższe 3-4 mecze, czyli z Pogonią, Śląskiem, Łęczną i Podbeskidziem - tu powinno być minimum 9 pkt.
|
Racja, WDG gra ostatnio bardzo dobrze ale w kluczowym momencie zawiodl.
Pytanie jednak pozostaje otwarte. "Czy Kazik powinien zaplacic glowa za nieswoje bledy?"