Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2015, 12:56
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie ten skończony tuman to sytuacja Moskala byłby jeszcze gorsza. Moim zdaniem Moskal powinien dostać jeszcze czas na najbliższe 3-4 mecze, czyli z Pogonią, Śląskiem, Łęczną i Podbeskidziem - tu powinno być minimum 9 pkt.
Racja, WDG gra ostatnio bardzo dobrze ale w kluczowym momencie zawiodl.
Pytanie jednak pozostaje otwarte. "Czy Kazik powinien zaplacic glowa za nieswoje bledy?"