As napisał(a):

Za co maja Kazika zwolnic? Za to? (3:55) https://youtu.be/nvDSSH4F9qE
Podal by skonczony tuman to Boguskiego albo Jankesa i byloby po zabawie. Ale nieeeee ....a musial sie przypalic, drugi Zienczuk.
|
Gdyby nie ten skończony tuman to sytuacja Moskala byłby jeszcze gorsza. Moim zdaniem Moskal powinien dostać jeszcze czas na najbliższe 3-4 mecze, czyli z Pogonią, Śląskiem, Łęczną i Podbeskidziem - tu powinno być minimum 9 pkt.