Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#943
Stary 18.08.2015, 12:49
As napisał(a):Wyświetl post
Za co maja Kazika zwolnic? Za to? (3:55) https://youtu.be/nvDSSH4F9qE
Podal by skonczony tuman to Boguskiego albo Jankesa i byloby po zabawie. Ale nieeeee ....a musial sie przypalic, drugi Zienczuk.
Gdyby nie ten skończony tuman to sytuacja Moskala byłby jeszcze gorsza. Moim zdaniem Moskal powinien dostać jeszcze czas na najbliższe 3-4 mecze, czyli z Pogonią, Śląskiem, Łęczną i Podbeskidziem - tu powinno być minimum 9 pkt.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 18.08.2015 o godz. 12:52.