Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#939
Stary 18.08.2015, 12:31
Realną oceną trenera jest przynajmniej 12 miesięcy, z zastrzeżeniem, że w tych 12 miesiącach ma 2 okresy przygotowawcze/2 okienka transferowe.

Kazek drużynę wział po Smudzie która była fatalnie przygotowana fizycznie, teraz fizycznie już dużo lepiej wyglądają jak sie Bahr za nich wział, ale jest mimo wszystko potrzebne jeszcze jedno okienko. To samo z transferami, każdy trener ma swoją taktykę i pod nią potrzebuje zawodników - narazie nie ma co oceniać transferów. Choć Mąka napewno będzie wzmocnieniem. Myślę, że reszta też potrzebuje jeszcze kilku meczów, żeby pograć.

Z Górnikiem zagraliśmy piach, zle w innych meczach już było naprawdę dobrze. Tak jak ktoś napisał, gdybyśmy wygrali z Lechią, to w niebiosa by sie wychwalało Kazka. Na te mecze, wynik punktowy nie jest tragiczny.

Kolejne 5 meczów jeśli już może być weryfikacją: Pogoń (W), Śląsk (D), Górnik Łęczna (W) PBB (W), Korona (D). Jeżeli w tych meczach zanotujemy z 4 remisy i 1 wygraną to wtedy można mówić o zwolnieniu.

Powinien Kazek dostać zadanie - 10 pkt w najbliższych 5 meczach i po tym dopiero oceniać. Zwłaszcza że po Śląsku mamy teoretycznie łatwiejsze mecze i jest przerwa na repre - może 2-3 zawodników pojedzie, kolejne 2 tygodnie na pracę z zawodnikami.