Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#938
Stary 18.08.2015, 12:30
Moskal trochę nie pasuje do polskiej piłki. Porządny chłop i stado szui. Nieśmiały, wyciszony, nie robiący awantur. Scena po meczu z Lechią, gdy podszedł do sędziego, pytając o kontrowersyjne sytuacje podczas gry, to cały Kazik. Inny by nie wytrzymał patrząc na bezczelną gębę tego ...syna.
Wiem, że to nie jego styl, by drzeć się na piłkarzy kiedy głupio zachowują się na boisku, ale nie może zupełnie nie reagować jak w końcówce z meczu z Pogonią. Ani nawet nie pisnął wtedy. Dlaczego
Akurat ten przypadek jest szczególny, bo w innych sytuacjach, gdy tracono bramki w ostatnich minutach, to jakaś niesamowita panika ogarnia grajków.
Konsekwencją tego jest, że już wszyscy w lidze wiedzą, że gdy przegrywają z Wisłą, to wystarczą nawet wrzutki na aferę w pole karne i Wisła regularnie pęka. Do tego sędziowie dyktują urojone rzuty wolne i szans jest dość.