Za co maja Kazika zwolnic? Za to? (3:55)
https://youtu.be/nvDSSH4F9qE
Podal by skonczony tuman to Boguskiego albo Jankesa i byloby po zabawie. Ale nieeeee ....a musial sie przypalic, drugi Zienczuk.
Wezcie mi powiedzcie jak to jest, ze trener nastawia zespol na kontry w koncowce meczu - te kilka kontr wychodzi, jest sytuacja stuprocentowa a potem taki cymbal jednym zagraniem niweluje wysilek calego zespolu.
I trener ma teraz zaplacic glowa? No badzmy powazni! Plan taktyczny byl OK, sytuacje byly, to naprawde nie jest wina trenera, ze WDG jest glupi a sedzia dyktuje wolnego z dupy.