Wyświetl pojedynczy post
mtk
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#932
Stary 18.08.2015, 12:10
Tak naprawdę Kazek nigdy w Wiśle nie dostał szansy i zaufania, na które zasługiwał. Dostawały ją za to Smudy, Liczki, Okuki i inne wynalazki. On jak nikt inny zasługuje, aby poprowadzić drużynę chociaż jedną rundę. Dlatego, że zawsze w trudnym momencie dla Wisły był skłonny porzucić inną robotę (może nawet lepszą). Młodsze pokolenia pewnie nie pamiętają jego słów, gdy jako najważniejsze ogniwo naszej drużyny przechodził do Lecha. A szkoda.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW