Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#929
Stary 18.08.2015, 11:58
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A potem co ? Akurat remis w Szczecinie przy obecnej formie Pogoni bylby dobrym rezultatem.
Najbardziej mnie w myśleniu Cupiała wkurza, że gdyby ten cholerny sędzia nie gwizdnął Lechii wolnego z dupy, albo Guzmics wybił, to nie byłoby myślenia o dymisji i by się pisało, jak to Moskal z tarczą wyszedł z arcytrudnego terminarza, jak to Wisła gra ofensywnie i ma swój styl.

Co za parszywy sport. Krew mnie zalewa.

Przecież już jest po Kazku. To ultimatum to bardziej ukłon w stronę Gaszyńskiego albo więcej czasu na załatwienie nowego szkoleniowca.

Wszyscy wiemy jak to wygląda. Było tak nieraz.

Błagam, dajcie gościowi popracować do zimy, a potem go wypierdalajcie, jak zasłuży, ile chcecie.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 18.08.2015 o godz. 12:15.