dynek.pl napisał(a):

|
A potem co ? Akurat remis w Szczecinie przy obecnej formie Pogoni bylby dobrym rezultatem.
|
Najbardziej mnie w myśleniu Cupiała wkurza, że gdyby ten cholerny sędzia nie gwizdnął Lechii wolnego z dupy, albo Guzmics wybił, to nie byłoby myślenia o dymisji i by się pisało, jak to Moskal z tarczą wyszedł z arcytrudnego terminarza, jak to Wisła gra ofensywnie i ma swój styl.
Co za parszywy sport. Krew mnie zalewa.
Przecież już jest po Kazku. To ultimatum to bardziej ukłon w stronę Gaszyńskiego albo więcej czasu na załatwienie nowego szkoleniowca.
Wszyscy wiemy jak to wygląda. Było tak nieraz.
Błagam, dajcie gościowi popracować do zimy, a potem go wypierdalajcie, jak zasłuży, ile chcecie.