|
Tabela w/w pokazuje, że w czasie tych 19 kolejek przegraliśmy najmniej meczy z wszystkich zespołów. Biorąc pod uwagę formę Brożka statystycznie naszym problemem jest atak - tylko, że to się nijak nie ma do rzeczywistości, gdzie ofensywnie TOP 3 ligi, w defensywie żenada jest... w chyba najlepiej obsadzonej u nas formacji wystarczą dwie kontuzje, żeby nie było kim grać, ale i przy pełnym składzie cudów nie ma. Głowa miewa problemy, brak zmienników na LO i ŚO... mając takie warunki kadrowe nie mozna oczekiwać cudów. Chyba, że mamy w akademii niespełnone nieodkryte talenty, w takiej sytuacji owszem, można Kazka winić że nie grają.
|