Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.08.2015, 11:31
A już myślałem, że się Cupiał trochę ogarnął ale jak widać się myliłem. Po pięciu meczach w nowym sezonie zwalniać trenera to jakieś nieporozumienie, ale najwyraźniej nas stać na utrzymywanie 3 na raz. Skoro tak...