0 22 napisał(a):

Na Legii dawno nie zagrała (w lidze) tak dobrze poukładana drużyna jak Wisła, tak więc jestem za zwolnieniem.
|
Z jednego meczu nie wyciagaj wnioskow. To tak jakbys chcial wyciagac wnioski ile ludzi chodzi na Wisle na pdostawie meczu z Legia u siebie