Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#919
Stary 18.08.2015, 11:31
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Na Legii dawno nie zagrała (w lidze) tak dobrze poukładana drużyna jak Wisła, tak więc jestem za zwolnieniem.
Z jednego meczu nie wyciagaj wnioskow. To tak jakbys chcial wyciagac wnioski ile ludzi chodzi na Wisle na pdostawie meczu z Legia u siebie