|
Przed sezonem był płacz, że terminarz ciężki i może być tak, że po 4 kolejkach będzie 0(!!!!!!) pkt. Było 5(!!!!!) też źle. Apetyt rośnie w miare jedzenia i nigdy nie będzie 100% zadowolenia. Po takim początku sezonu zmiana trenera to czysty debilizm szczególnie w naszej sytuacji. Rozumiem gdyby było 5 porażek, ale nie ma do CH*JA ANI JEDNEJ!!!!! Graliśmy derby w kauflandzie, graliśmy z MP, graliśmy z FC pzpn, graliśmy z ponoć mocną Lechią. Nie przegraliśmy nic. Źle. Przed meczami każdy remisy brał w ciemno. Po meczu już źle.
|