Rafal-SWL napisał(a):

|
oba szczęśliwe po rykoszetach,
|
Dla mnie i myśle, że wielu innych to brzmi jakby strzelił gola po rykoszecie, a nie dostał podanie po rykoszecie

Skoro oba szczęśliwie zdobył po rykoszetach to nie wiem jak miałem to odczytać, że oba po podaniach po rykoszecie. Ktoś kto nie widział tego meczu myśle, że nie mialby szans domyślić się, że to podania były po rykoszecie. Nie zdziwiłbm się gdyby pisano tak w wyborczej, ale tu......