Herbi1303 napisał(a):

|
tamten sezon niech idzie w zapomnienie, prowadził drużyna po Smudzie było minęło. Teraz mamy nowy sezon i zaczęło się nieźle mimo przepowiedni kataklizmu. Skoro chcą zwalniać mogli to zrobić w przerwie tak aby nowy trener mógł przygotować drużynę do nowego sezonu.
|
Bylo minelo? Nie wcale nie minelo i nie bylo. Jest i trwa. Bramka w koncowce remisy. Gra druzyny asukurancka. Tu sie nic nie zmienia. Widac reke Moskala