Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 18.08.2015, 11:15
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
tamten sezon niech idzie w zapomnienie, prowadził drużyna po Smudzie było minęło. Teraz mamy nowy sezon i zaczęło się nieźle mimo przepowiedni kataklizmu. Skoro chcą zwalniać mogli to zrobić w przerwie tak aby nowy trener mógł przygotować drużynę do nowego sezonu.
Bylo minelo? Nie wcale nie minelo i nie bylo. Jest i trwa. Bramka w koncowce remisy. Gra druzyny asukurancka. Tu sie nic nie zmienia. Widac reke Moskala