Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#912
Stary 18.08.2015, 11:11
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
No to jeśli Boguś zwolni Moskala, to Gaszyński pewnie odejdzie honorowo z klubu ( no bo przecież to Gaszyński go wymyślił i cały czas broni ). Przyjdzie Zdzichu Kapka i wszystkie będzie znowu po staremu... ehh..
Tez sie tego obawiam. Jak do tego dojdzie to odechce mi sie na Reymonta chodzic chyba w tym sezonie, a po raz pierwszy od ilus tam lat kupilem karnet bo zapowiadalo sie, ze ten sezon bedzie normalny i gra druzyny byla przyjemna dla oka.
Puchar jest na5z!