jaszczur90 napisał(a):

|
No to jeśli Boguś zwolni Moskala, to Gaszyński pewnie odejdzie honorowo z klubu ( no bo przecież to Gaszyński go wymyślił i cały czas broni ). Przyjdzie Zdzichu Kapka i wszystkie będzie znowu po staremu... ehh..
|
Tez sie tego obawiam. Jak do tego dojdzie to odechce mi sie na Reymonta chodzic chyba w tym sezonie, a po raz pierwszy od ilus tam lat kupilem karnet bo zapowiadalo sie, ze ten sezon bedzie normalny i gra druzyny byla przyjemna dla oka.