|
Bez sensu...
A nowy trener dostanie nowych wykonawców?
Bramkostrzelnego napastnika i młodych, ale już doświadczonych w LM stoperów i skrzydłowych, oraz zajebistą dziesiątkę?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|