Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#906
Stary 18.08.2015, 11:03
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak samo uważam, że debilizmem do kwadratu będzie zwolnienie Moskala obecnie. Cóż. Oznacza to tylko, że decyzje w sprawie klubu podejmuje jakiś kompletny idiota.
Żadnej tajemnicy nie ma , że nadal Cupiał decyduje w kwestii zwalniania trenerów. Choćby Platini był prezesem to będzie miał tyle do gadania co sprzątaczka , czyli nic