bonawentura napisał(a):

|
Dokładnie tak samo uważam, że debilizmem do kwadratu będzie zwolnienie Moskala obecnie. Cóż. Oznacza to tylko, że decyzje w sprawie klubu podejmuje jakiś kompletny idiota.
|
Żadnej tajemnicy nie ma , że nadal Cupiał decyduje w kwestii zwalniania trenerów. Choćby Platini był prezesem to będzie miał tyle do gadania co sprzątaczka , czyli nic