Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 18.08.2015, 10:57
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak. Głowacki, "Bury", Mączyński, Cierzniak, Guerrier, Brożek. Same "miękkie wacki", którym na widok Wawrzyniaka miękną kolana.
Indywidualnie może nie, ale jako zespół? Czasami wygląda to tak jakby "netaforycznie" spuszczali głowy i czekali na najniższy wymiar kary. Może to również nie strach, a brak wiary w kolegów, którzy są nieprzewidywalni?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest o wiele mniej przyjemna - gramy tragicznie w obronie, czy to przy kontrach, czy przy stałych fragmentach. I nie chodzi tu o indywidualne błędy, tylko ustawienie. To jest wina Moskala, za Smudy to IMHO lepiej wyglądało. Dopóki jest siła, to ciśniemy, potem się cofamy i wychodzą wszelkie mankamenty.
Gramy słabo w obronie jako zespół od dawna. To nie jest wynalazek Moskala. Nie wiemy i się nie dowiemy czy coraz częstsze remisy nie przytrafiłyby się jego poprzednikom.

W każdym razie, jeśli jest szansa na ściągnięcie rzeczywiście kogoś lepszego, spoza rodzimego piekiełka, niech to robią. Nie ma się nad czym zastanawiać.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
więc widać Cupiał o cos walczy.
I to chyba najlepsza wiadomość od dłuższego czasu.
Odpowiedz cytując