Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 18.08.2015, 10:43
Kurz napisał(a):Wyświetl post
A może po prostu trafił nam się zespół "miękkich wacków"?
Tak. Głowacki, "Bury", Mączyński, Cierzniak, Guerrier, Brożek. Same "miękkie wacki", którym na widok Wawrzyniaka miękną kolana.

Prawda jest o wiele mniej przyjemna - gramy tragicznie w obronie, czy to przy kontrach, czy przy stałych fragmentach. I nie chodzi tu o indywidualne błędy, tylko ustawienie. To jest wina Moskala, za Smudy to IMHO lepiej wyglądało. Dopóki jest siła, to ciśniemy, potem się cofamy i wychodzą wszelkie mankamenty.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Mamy dwa atuty - dobra ofensytną grę i to że kilka trudnych spotkań za nami. Teraz zostało najtrudniejsze - muszą przyjść zwycięstwa bo jak dalej będziemy remisować, jesteśmy murowanym kandydatem do środka strefy spadkowej, mimo fajnej gry i bramek. No takie życie. Na papierze llepiej było wygrać z Lechią i przegrać z Warszawą.
Nie mamy dobrej ofensywy. Mamy ładną grę piłką, ale z drwalami z Korony czy Łęcznej nie widzę tego. Ratują nas indywidualne zrywy poszczególnych zawodników (Boguski, Guerrier, Crivellaro).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2015 o godz. 10:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując